מוצרים לקראת החזרה ללימודים


לקראת החזרה ללימודים הכנתי לשימושכן רשימת קניות מאלי אקספרס שתהיה זולה משמעותית מחנויות בארץ, ושימושית מאוד!

1. שלט למצגת - בביה"ס בו עבדתי עמדת המחשב הייתה באחורי הכיתה כך שהייתי צריכה שתלמידה תעביר לי שקופיות במצגת ולא כל כך שלטתי עליה. השנה החלטתי להתפנק ולרכוש שלט למצגת. ניתן להעביר שקופיות, להצביע עם מצביע לייזר ולהראות מקצועיים ;-) (מגיע עם נרתיק ודורש רק חיבור USB למחשב בו הופעלה את המצגת)

2. עטים יפים - אין כמו פיילוט 0.4. אבל מה לעשות שהם יקרים, עדינים ונגמרים מהר? בדיוק בשביל זה יש עטי 0.4 המבוססים על ג'ל, נראים מגניב ונוחים מאוד!! שווה בנוסף לעטי 0.4 למלא את הקלמר בכאלה וכך נעים יותר להשאיל לתלמיד שמבקש, ופחות דואגים מכל נפילה קטנה שלהם. (המלצה: תזמינו כמה חבילות, תתמכרו..)

3. חותמת נבדק - למה לא להחזיר מבחנים עם חותמת חיוך? ככה אפשר לראות איזה מבחנים נבדקו ונחתמו, וסתם לגרום להם להראות מגניב..

4. מדבקות אימוג'י - תלמידים מתים על מדבקות! אפילו בתיכון. אז הנה קישור למדבקות בדיוק כמו האימוג'ים של הוואטסאפ. חמוד ליצירה בכיתה, לשים על מבחן או סתם ליומן המורה שלך.

5. מחדד אוטומטי - מעכשיו התירוץ הגרוע ביותר שתלמיד יכול לומר לך זה: "נשבר לי החוד", כי עם המחדד האוטומטי המגניב הזה שתחברי בדבק דו צדדי לשולחן המורה לכולם יהיו עפרונות מחודדים ונוחים לכתיבה.

6. פתקי ממו - אני אוהבת כשהדברים יפים וצבעוניים, אפילו הקטנים ביותר. אם גם את כזאת, אז את חייבת לקנות את פתקי הממו הצבעוניים האלה, כדי להדביק ביומן, על דפים ואפילו לעשות איתם חוצצים בקלסר:

7. ואחרון חביב - כל מורה צריכה שעון. אז תתפנקי בשעון זול ומדליק כדי שתוכלי לגוון וכדי שתמיד תדעי כמה דקות נותרו לסיום השיעור. :-)

#קניות #עטים #פתקיממומעוצבים #מחדדחשמלי #שעון #שלטלמצגת #backtoschool #aliexpress #ביקורת #המלצות

80 views0 comments