מוצר חדש בדרך..


הרבה זמן לא הייתי פה.

הרבה זמן של עבודה מאתגרת והרבה התקדמות.

למדתי הרבה

סיימתי שני קורסים (תדמיתנות, תפירה למתקדמים, תודה ששאלת)

לקחתי על עצמי ריכוז חברתי

אבל זה כבר נושא לפוסט אחר..

אני מסיימת שנתיים עם כיתת החינוך שלי, ועומדת לקבל כיתה חדשה. (ח בפעם הכמעט רביעית) אז התחלתי לחשוב מה יגרום לי להרגיש מוכנה, ולהתחיל ברגל ימין. כמובן שהתשובה הייתה - להכין כיתה יפה.

משום מה הכיתה שלי תמיד נראית לי ריקה מדי בתחילת השנה, כי אני רוצה שהן יקשטו אותה. אבל מצד שני אני רוצה שיכנסו למקום שירגישו שעבדו בשבילו.

החלטתי להתחיל לעבוד, לעצב ולייצר משהו שבקלות ימלא את הכיתה, מצד שני לא יעמיס עליה ומצד שלישי - יתן תחושה של בית, של גודל, של כיתה לומדת.

כשהתחלתי לסיים, חשבתי לי - למה לא לעשות עם זה משהו שימלא עוד כיתות?

אז אחרי עמל והרבה עבודה, יצרתי מאגר קטן שיכול להתאים למגוון של מורות. אני מאמינה שבעיקר לעל יסודי כי זה העולם שלי, אבל אשמח להרחיב אותו גם ליסודי ולגנים בהמשך. מכניסה פה תמונות להמחשה בלבד.

הכל התחיל בכלל מהקונספט של "כללי הכיתה", המוכר בעיקר מארה"ב, ועוד לא מצאתי שלט כזה בעברית. אז התחלתי להכין.. המטרה הייתה צבעוניות, ולייצר אווירה של כיתה לומדת ומתקדמת.

מה דעתכם?

על אחד הקירות תכננתי משפטים מעוררי השראה. ואין כמו קקטוסים לקישוט.

הכי חשוב - לוח יומולדת. ואצל בנות קאפקייקס זה להיט היסטרי. אז אדפיס קאפקייקים שעליהם שמות התלמידות ותאריך לידה ונתלה על לוח.

מערכת שעות חייבים אותה תלויה, מצד שני היא תמיד משתנה. לכן הכנתי מערכת שלא מודפסת כיחידה אחת, אלא כל מקצוע יודפס וינוליין, אדביק עליו סקוטצ' מאחור, וכך נוכל לשחק עם כל שינויי המערכת העתידים להתרחש. (הקובץ כמובן מוכן עם שמות המקצועות.)

עוד בתכנון.. עוד לא החלטתי איך, אבל אני רוצה לעשות שלט שקשור לערבות הדדית, שזה הנושא השנתי לשנה זו.

יש לך רעיון מה יהיה בו? נושא קצת אמורפי לציור..

דבר נוסף זה שלט כניסה לדלת ועליו כל השמות. זוכרים את ההוא מלפני שנתיים?

נו, אז מה דעתכם?

רוצים לרכוש ערכה להדפסה במחיר מבצע של 40 ש"ח? לחצו כאן

#קישוט #כיתה #תחילתשנה #הוראה #חדשה

106 views0 comments

Recent Posts

See All